0 555 639 94 91 bilgi@kumbaravan.com

Nedir | Sanat Kurumları için

Toplu Bilet Satar - Organizasyon Yapar - Destekçi Bulur - Kampanya Düzenler...

Kumbaravan.com, Aynen Entertainment sanat markalarından biri olup 7 Sanat’ın her birine ilgiyi arttırmayı amaçlar.

“Komisyon” ile değil, "Birlikte Kazanma" iş modeli ile faaliyet göstermektedir.

Sloganlarımız " Toplu Biletin tek adresi " - " Sanatın Gişesi " - " Sanat'ın 'outleti' olamaz! " - " Toplu Al İndirimli Al ! "

İzleyicileri 'Müşteri Memnuniyeti' sağlayarak biriktirmeye çalışıyoruz, toplu olarak Sanat Etkinliklerine en düşük fiyat ile yönlendiriyoruz  bu sebeple "Kumbara" olduğumuzu düşünüyoruz..

Sanat kurumlarını maddi ve manevi destekleyerek daha kaliteli etkinlikler üretmek amacıyla onlara gidiyoruz, bir "Karavan"ımız var, Sanat üreticileri için her yerdeyiz.

' Birleştirdik Kumbaravan oldu, online olalım herkese ulaşalım istedik Kumbaravan.com oldu.. '

Tekil bilet dışında kalan tüm toplu ; Online, telefon, yüz yüze ve kampanyalı satışları düzenleyip gerçekleştiren Sanat Markasıdır. Çalışan sayısı binler, müşterileri milyonlar olan şirketlere etkinliklerinizi tanıtır ve pazarlama araçlarını konuşturarak satışa aracı olur. Tekil satışlarda mevcut çalıştığınız marka ile çalışmaya devam etmek isterseniz bizim için herhangi bir sorun yoktur aksine daha çok kazanmanız için dilediğiniz firma ya da firmalar ile de çalışabilirsiniz.

Satışlarınızda münhasırlık istemiyoruz, yani sadece bizimle satmak zorunda değilsiniz, çalıştığınız kurum ve kuruluşlar varsa onlara, sizin kalkınmanız, kazanmanız için destek olabiliriz, samimiyiz. Çalıştığımız tüm etkinlikleri izliyoruz, sonrasında hani kurum ya da kuruluşa hangi pazarlama aracını kullanacağımıza karar verip, özel pazarlama yapıyoruz. İndirim ya da fırsat satmıyoruz, ürettiğiniz sanatı, uygun olan kişi ve kurumlarla, uygun olan şartlarda bir araya getiriyoruz. Komisyoncu değiliz Köprüyüz.